Program poleceniowy

Czy słyszałeś już o programie poleceniowym przygotowanym przez iFON?

Wybrani abonenci usług iFON, mają przypisany do swojego konta klienta unikalny kod, który mogą przekazać dowolnej osobie, rodzinie, znajomym. Mogą również umieścić specjalny link na swojej stronie internetowej lub jako post w serwisie społecznościowym.

Jak to działa?

Im więcej osób zarejestruje się za pomocą Twojego linka tym więcej zyskasz. Dostajesz 5% bonusu z każdej wpłaty wykonanej przez osobę, której polecisz usługi iFON przez okrągły rok. Zyskuje także osoba której polecisz usługi iFON - otrzyma ona również bonus za pierwsze doładowanie w wysokości 5%, w ramach której za odebrane połączenia abonent otrzymuje dodatkowe środki na konto. Ponadto osoba, której polecisz usługi iFON po rejestracji otrzyma miesiąc bez opłat za numer telefoniczny oraz faxowy.

 

Czy są jakieś ograniczenia?

Możesz polecić dowolną ilość osób jaką tylko zdołasz, nie ma ograniczeń ilościowy, polecaj gdzie tylko możesz. Pamiętaj tylko - aby dostać bonus polecona osoba musi się zrejestrować i dokonać wpłaty na konto. Ponadto konto usługi iFON związane jest bezpośrednio z adresem e-mail, nie można więc dwa razy polecić tej samej osoby, jeśli zarejestrowała się wcześniej.

 

Co zrobić, aby wziąć udział?

Wystarczy zalogować się do panelu usług iFON, i na zakładce z danymi konta pobrać swój kod poleceniowy. Do wyboru jest szereg gotowych rozwiązań, dzięki którym można dodatkowo zapraszać polecone osoby. Są gotowe linki, bannery, obrazki oraz posty do umieszczenia na swojej stronie WWW i profilu w serwisach społecznościowych.

 

Nie zwlekaj i już dziś zacznij oszczędzać dzięki poleceniom!