Kariera

Aktualne oferty pracy:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • umiejętność telefonicznej obsługi klienta,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu Open Office,
  • mile widziana znajomość zagadnień VoIP.

OBOWIĄZKI:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów telefonicznych z klientem,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa klientów,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole,
  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy zdalnej

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kontakt@ifon.pl